تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - بیل هدیه ای ایده آل برای مویز خواهد بود!
شیاطین سرخ

بیل هدیه ای ایده آل برای مویز خواهد بود!

چهارشنبه 29 خرداد 1392 12:30 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار نقل و انتقالات ،

به گفته مایکی تو ماس بازیکن سابق منچستریونایتد گرت بیل می تواند یکی از بهترین خریدهای دیوید مویز به حساب آید.


آپلود عکس

باشگاه های بسیاری در اروپا علاقه مند به جذب این ستاره تاتنهام هستند پس از اینکه او در فصل گذشته عملکردی بی نظیر از خود به نمایش گذاشت.

اما علی رغم پیشنهاد های نجومی و در نوبه خود رکورد شکنی که پاریسن ژرمن و رئال مادرید ارائه کرده اند که یکی از این پیشنهاد ها ۸۵ میلیون پوند بود, توماس بر این باور است که او می تواند گزینه مناسبی برای قهرمان لیگ برتر و سرمربی جدید دیوید مویز باشد.

توماس گفت: این مسئله هیچ ربطی به پول ندارد, من دارم درباره آوردن بهترین بازیکنان به باشگاه شما صحبت می کنم و پیامی که این حرکت به افراد دیگر خواهد فرستاد. اگر شما بتوانید بهترین بازیکنان را به تیمتان بیاورید به رقیبان خود می گویید که شما قصد دارید دوباره جام را ار آن خود کنید.

این همان پیغامی است باید داده شود: ما جام را از آن خود کردیم و اکنون قصد داریم بازیکنانی در سطح جهانی به خدمت بگیریم که به ما این اطمینان را بدهند که ما دوباره قهرمان خواهیم شد.

یونایتد امیدوار است بتواند کریستیانو رونالدو را در این تابستان به لیگ برتر بازگرداند پس از اینکه این بازیکن پرتغالی درباره آینده اش در رئال با تردید صحبت کرد.

توماس اضافه می کند: بازیکنانی همانند بیل و رونالدو دهان رقیبان شما را می بندند. بیل از هم اکنون یک بازیکن در سطح جهانی است و او روز به روز بهتر و بهتر می شود.

او چیزهای زیادی به نوع بازیش افزوده است و از هر ناحیه ای در زمین می تواند حمله را آغاز کند. او بازیکنی گلزن, سازنده گل و قدرت بسیار زیادی دارد. این همان ویژگی هایی است که موجب می شود مدافعان از او متنفر باشند.

هنگامی که یونایتد بهترین موفقیت های  خود را بدست آورد, به خاطر سرعت بازی بود که در زمین ارائه می کرد. بیل می تواند این ویژگی را به تیم اضافه کند. او می تواند از ضربات ایستگاهی گل بزند, از راه سر زدن یا از زوایایی بسیار تنگ موفق به گلزنی شود. او بازیکنی بی نظیر در فصل گذشته لیگ برتر بود.

توماس همچنین امیدوار است یونایتد پس از بازنشستگی پل اسکولز, بازیکنی به خط هافبک خود اضافه کند.

او گفت: یونایتد با خرید سسک فابرگاس لینک شده است, اما این خرید پرهزینه ای می تواند باشد. آنها به دنبال اسکولزی دیگر هستند. بازیکنی شبیه به او اما جوان تر از او. هافبکی که با هوش خود بازی کند, بازیکنی که باعث می شود شما برنده از بازی بیرون آیید, اما آنها برای خرید چنین بازیکنی پول زیادی باید پرداخت کنند.

توماس همچنین افزود: اسکولز در زمانی که بهترین بازی خود را ارائه می کرد به اندازه زین الدین زیدان خوب بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 29 خرداد 1392 12:57 ب.ظ