تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - یادداشت رئیس در اولین بازیش اکنون در حراج!!
شیاطین سرخ

یادداشت رئیس در اولین بازیش اکنون در حراج!!

چهارشنبه 29 خرداد 1392 12:41 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
دست نوشته سرآلکس فرگوسن در آستانه بازی با آکسفورد یونایتد در تاریخ ۸ نوامبر ۱۹۸۶ که اولین بازی رئیس بود و یونایتد آن بازی را ۲ بر صفر باخت, شیئی تاریخی است که در حراج دوازیس در ویلتشایر به حراج گذاشته شده و انتظار می رود قیمت فروش آن به حدود ۲ هزار پوند یا ۳ هزار پوند برسد.


آپلود عکس

دست نوشته ای رسمی که سرآلکس فرگوسن اسامی بازیکنانی را که قرار بود در اولین بازی که هدایت منچستریونایتد را برعهده داشت به میدان بروند,در آن نوشته بود, در حراجی به فروش خواهد رسید.

این لیست که سرمربی آن را امضا کرده است, ترکیب تیمی را نشان می دهد که فرگوسن به ارث برده بود و به اندازه گروه بازیکنان سوپراستاری که او اکنون به جانشینش دیوید مویز سپرده است, قوی نبودند.

ستاره های مشهوری همچون پل مک گریس و ستالوارتس و بازیکنانی مثل آرتور آلبیستون و مایک داکسبری در بازی بودند, در کنار بازیکنان نه چندان مشهوری مانند دروازه بان کریس ترنر و جرمی هاگ در ترکیب بودند.

بازیکنانی که از ابتدا در ترکیب بودند:

۱-      کریس ترنر

۲-      مایک داکسبری

۳-      آرتور آلبیستون

۴-      کوین موران

۵-      پل مک گرث

۶-      جرمی هاگ

۷-      کلایتون بلکمور

۸-      رمی موزز

۹-      فرانک استاپلتون 

۱۰-    پیتر داونپورت

۱۱-    پیتر بارنز


آپلود عکس


 بازیکن ذخیره: جاسپر اولسن

این یادداشت حاوی اسامی تیم توسط هنری آلدبریج و پسرش از طرف هواداران تیم آکسفورد یونایتد که بازیکن سابق آنها پیتر رودس براون این کاغد را به آنها داده است, به فروش گذاشته شده است.

مسئول حراج آندرو آلدبریج گفت: تیمی که در سال ۱۹۸۶ فرگوسن مربیگری آن را بر عهده داشت کمی متفاوت تر از تیمی بود که در بازی آخر سرآلکس به میدان رفت, تیمی که پر از ستاره بود و برخی ستاره های جهانی همانند رابین فان پرسی در آن حضور داشتند.

در اولین بازی رئیس نام های همچون کریس ترنر در درون دروازه, پل مک گرس در پست مدافع مرکزی و پیتر داونپورت در خطه حمله بازی می کردند.

مالک کنونی باشگاه, هوادار قدیمی آکسفورد است و این ورقه را پیتر رودس براون, بازیکن تیم آکسفورد به عنوان هدیه به او داده است.

این شیئی تاریخی در تاریخ ۲۲ ژوئن به حراج گذاشته خواهد شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 29 خرداد 1392 12:57 ب.ظ