تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - کوین استروتمن میخواهد در لیگ برتر بازی کند!
شیاطین سرخ

کوین استروتمن میخواهد در لیگ برتر بازی کند!

چهارشنبه 29 خرداد 1392 12:47 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار نقل و انتقالات ،
به گفته ی مدیر برنامه های کوین استروتمن ، این هافبک هلندی خواهان پیوستن به یک تیم لیگ برتری می باشد.

آپلود عکس
کوین استروتمن ۲۳ ساله که به تازگی از جام قهرمانی جوانان اروپا ، که در ان توانست تیم ملی هلند را تا مرحله ی نیمه نهایی رهبری کند ،بر گشته است ، به باشگاه های زیادی از سراسر اروپا لینک شده است.
باشگاه ایتالیایی ناپولی جدیدترین باشگاهی است که تمایل خود را برای جذب هافبک PSV ایندهون نشان داده است و این در حالی است که هنوز سه سال از قرارداد این بازیکن باقی مانده است و از منچستر یونایتد به عنوان مقصد احتمالی وی یاد می شود.
مدیر برنامه های استروتمن ،کیِل دِکِر، تایید کرده است که باشگاه هایی از فرانسه و روسیه نیز خواهان جذب وی هستند اما او میگوید که موکلش علاقه ی قلبی دارد تا در انگلستان توپ بزند.
دکر در گفتگو با ITV عنوان کرد :
“او به لیگ انگلیس توجه خاصی دارد چرا که استایل او متناسب با شرایط این لیگ است”
“او برای بازی کردن در انگلیس دارای شخصیت ، فیزیک بدنی و سازگاری مناسب است. من با اطمینان می گویم که او میتواند در این سطح قرار بگیرد”
اخیرا نیز مدیر استعداد یابی منچستر یونایتد ، جیم لاولور، استروتمن را دربازی مقابل روسیه در جام قهرمانی جوانان اروپا زیر نظرداشته است .
دکر در ادامه ی صحبت های خود افزود:
“کوین جاه طلبی های خودش را دارد و از من در این زمین کاری بر نمی اید. به نظر میرسد او از PSV  قدم بلندی به سوی یک باشگاه خوب برمیدارد”
“ولی این به همین سادگی نیست چرا که مبلغ خرید وی اندکی زیاد است و باشگاه های زیادی توان پرداخت ان را ندارند. باشگاه ها میدانند که کوین چه توانایی هایی دارد و به خودشان بستگی دارد که اگر خواهان جذب استروتمن هستند باید با باشگاه PSV به توافقات نهایی برسند”دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -