تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - ونالدو به عنوان بازیکن آزاد به منچستریونایتد بازخواهد گشت!
شیاطین سرخ

ونالدو به عنوان بازیکن آزاد به منچستریونایتد بازخواهد گشت!

چهارشنبه 29 خرداد 1392 01:25 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار نقل و انتقالات ،
مسئولان منچستریونایتد سعی کرده اند رونالدو را قانع کنند که قراردادش را تمدید نکند و پس از اتمام قراردادش با استفاه از قانون بوسمان به منچستر بازگردد.

آپلود عکس

منچستری ها پذیرفته اند که توانایی رقابت با موناکو و پاریسنت ژرمن برای خرید رونالدو را ندارند. موناکو پیشنهاد ۸۵ میلیون پوندی و دستمزد پس از کسر مالیات را ارائه کرده بود و پاریسی ها نیز دستمزد هنگفت ۱۱۸ میلیون پوندی را به رونالدو ارائه کرده است. در این شرایط رئال هم تمام تلاشش را برای تمدید قرارداد رونالدو انجام داده است و پس از چند بار رد شدن این درخواست توسط رونالدو، در پیشنهاد جدیدی پیشنهاد دستمزد۱۵۵ میلیون یورویی  را به او ارائه کرده است.

به گزارش ایندپندنت، در این شرایط منچستری ها به رونالدو پیشنهاد داده اند قرارداد خود را تمدید نکند تا منچستری ها بتوانند از ۶۵ میلیونی پوندی را که می خواستند به رئال پرداخت کنند برای پرداخت دستمزدی بالا به رونالدو استفاده کنند. منچستریونیتد همچنین قول حق امتیاز تبلیغاتی ۱۰۰ درصدی را نیز به رونالدو داده است. در صورتی که رونالدو با این پیشنهاد موافقت کند، این وضعیت ممکن است باعث شود رئال برای کسب درآمدی از فروش رونالدو حتی زودتر از پایان قرارداد نیز با انتقال او به منچستر  با قیمتی کمتر موافقت کند.

رونالدو تا پایان فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ با رئال قرارداد دارد ولی بر اساس قانون بوسمان ۱۸ ماه دیگر می تواند به عنوان بازیکن آزاد با منچستریونایتد و یا هر تیم دیگری قرارداد امضا کند. مشاوران رونالدو نیز به او پیشنهاد کرده اند به فکر انتقال به تیم دیگری در این تابستان نباشد تا با اتمام قراردادش بتواند بازگشتش به الدترافورد را تضمین کند.آپلود عکس
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -