تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - رنه مولنستین از منچستریونایتد جدا شد
شیاطین سرخ

رنه مولنستین از منچستریونایتد جدا شد

پنجشنبه 6 تیر 1392 11:15 ق.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
باشگاه منچستریونایتد امروز تایید کرد که رنه مولنستین مربی تیم اول یونایتد از باشگاه جدا خواهد شد.


آپلود عکس
مدیر اجرای باشگاه منچستریونایتد اد وودوارد گفت: من به خاطر تمام زحماتی که رنه در باشگاه کشیده است از او متشکرم, به خصوص از زمانی که در سال ۲۰۰۷ به باشگاه بازگشت.

او به مدت ۵ سال مربی تیم اول بود و در این مدت کمک زیادی به سرآلکس فرگوسن و میک فیلان کرد تا تیم را در بهترین شرایط هم در رقابت های داخلی و به همان میزان در رقابت های اروپایی نگه دارند.

من از طرف تمام کسانی که در باشگاه زحمت می کشند برای او بهترین ها را در آینده آرزو می کنم.

رنه مولنستن گفت: من همینجا از از سرآلکس فرگوسن تشکر می کنم و همینطور مالکان باشگاه, تمام همکارانم, بازیکنان و طرفدارانی که باعث شدند دوران حضور من در منچستریونایتد خاص و فراموش ناپذیر باشد. من برای تمام کسانی که در این باشگاه بزرگ کار می کنند بهترین ها را آرزو می کنم.


آپلود عکس


این مربی ۴۹ ساله راهی را که دستیار دیگر فرگوسن, مایک فیلان و مربی دروازه بان ها اریک استیل پیموده بودند در پیش گرفت و اکنون پس از بازنشستگی سرآلکس فرگوسن باشگاه را ترک می کند.

این مربی هلندی پس از ۱۲ سال خدمت کردن در کادر مربیگری یونایتد که وقفه کوتاهی نیز در سال ۲۰۰۶ داشت به مدت ۶ ماه که مربیگری تیم دانمارکی براندبی را برعهده گرفته بود, اکنون الدترافورد را ترک خواهد کرد.

این مربی نقش کلیدی در موفقیت های سرآلکس فرگوسن در ده سال گذشته را داشت, اما پس از جدایی مایک فیلان و اریک استیل که پس از بازنشستگی فرگوسن و آمدن دیوید مویز اتفاق افتاده بود او نیز از باشگاه جدا شد.

مولنستین در سال ۲۰۰۱ پس از جدایی از  باشگاه ال سعد قطر به الدترافورد آمد تا در مقام “مربی رشد استعدادها مسولیت مربیگری ستارگان جوان ۹ تا ۲۱ سال را برعهده بگیرد و سپس در سال ۲۰۰۵ پس از جدایی ریکی اسبراگیا به سمت مربی تیم ذخیره های باشگاه منصوب شد.

پس از اینکه باشگاه را به مقصد مربیگری در براندبی ترک کرد, در اوایل سال ۲۰۰۷ دوباره برگشت تا به جای کارلوس کیروش که هدایت تیم ملی پرتغال را برعهده گرفته بود به عنوان یکی از مربیان تیم اول یونایتد در کنار مایک فیلان مشغول به کار شود.

در بازگشت دوباره او به باشگاه, تیم منچستریونایتد ۴ عنوان قهرمانی لیگ, ۲ عنوان قهرمانی جام اتحادیه و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان در سال ۲۰۰۸ بدست آورد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -