تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - الکســـاندر بوتـــنر و تمرینات پیش فصل شـــخصی
شیاطین سرخ

الکســـاندر بوتـــنر و تمرینات پیش فصل شـــخصی

جمعه 7 تیر 1392 02:29 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
کساندر بوتنر در اولین فصل حضور خودش در جمع شیاطین با بازی های خوب خویش توانست قهرمان لیگ برتر انگلیس شود.این فول بک ۲۴ ساله برای منچستریونایتد در این فصل ۱۳ بازی انجام داد و ۲ گل به ثمر رساند.


با توجه به فیزیک بدنی مناسب و خوب خود توانست به راحتی در لیگ برتر بازی کند. او در دفاع جز مدافعان برتر اروپا نیست اما در حمله یک تهدید جدی برای تیمهای رو به روست.

بوتنر هم میتوانست مانند بقیه بازیکنان به تعطیلات تابستان برود ولی او میخواهد خود را یک رقیب جدی برای اورا نشان دهد و با تمرینات شخصی فشرده در تابستان خود را قوی تر سازد.

 

تمریناتی شامل تناسب وزن ، دوندگی و فیزیک بدنی. بوتنر میخواهد بهترین فرم بدنی را برای مسابقات پیش فصل در آسیا داشته باشد و دیوید مویز را تحت تاثیر قرار دهد.این بهترین نتیجه برای بوتنر است.

در فصل گذشته ، بوتنر در اواخر فصل حملات عالی انجام میداد و نظم خود را در دفاع حفظ کرده بود البته شاید او با این تمرینات بخواهد مویز را قانع کند تا او را در پست وینگر چپ استفاده کند.

و اگر این تمرینات خود را ادامه دهد دلیلی وجود ندارد تا او نیمکت نشین باشد و میتواند خود را یک مهره کلیدی برای شیاطین سرخ سازد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -