تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - فـیل جـــونز کاپـــیتان آینده منچســـتریونایـــتد ؟
شیاطین سرخ

فـیل جـــونز کاپـــیتان آینده منچســـتریونایـــتد ؟

یکشنبه 9 تیر 1392 09:04 ق.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
به عقیده شیاطین سرخ فیل جونز یکی از ارکان و ستون اصلی منچستریونایتد و انگلستان است.


 با اینکه قسمت زیادی از فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد ولی با نمایش خوب خود در زمین در هر قسمت که فرگوسن از او خواست باعت شد تا هواداران و فرگوسن تحت تاثیر بازی وی قرار بگیرند.

جونز جز بازیکنانی است که در پست های مختلف میتواند بازی کند ، پست تخصصی و مورد علاقه وی دفاع وسط است. با توجه به سن و سالش یک فرد پخته نشان میدهد(پارسال تیمو نابود کرد تا پخته شد :D ). همچنین قدرت بدنی و فیزیک عالی او بازی در لیگ برتر را برای او آسان کرده است.

همچنین وی میتواند در پست هافبک دفاعی نیز بازی کند ، اگر چه قابلیت های هجومی ضعیفی دارد و باید بر روی مهارت های خود در حمله کار کند ولی میتواند ضد حمله های حریف را به خوبی خنثی کند.

در بعضی موارد وی در پست دفاع راست به عنوان جانشین رافائل بازی میکند. از نکات مثبت جونز در این پست سرعت بالای او و همچنین پوشش به موقع او در زمانی است که توپ را از دست میدهد.

اما بهترین پست او بارگیری تن به تن ( مارک کردن بازیکنای حریف ) است که میتوان به دو بازی وی در مقابل رئال مادرید برای کنترل کریستیانو رونالدو و کنترل گرث بیل در بازی با تاتنهام اشاره کرد.

فیل جونز به دلیل مصدومیت ها نتوانست در تیم ملی انگلستان بازی کند حتی گاهی اوقات قبل از بازی مصدوم میشد و به بازی نمی رسید یقینا با حضور وی در انگلستان میتواند جای خالی ریو فردیناند و جان تری در قلب خط دفاعی انگلیس را پر کند.

جونز در حالی که فقط ۲۱ سال سن دارد هنوز چیزهای زیادی برای یاد گرفتن دارد او میتواند با بالا بردن توانایی های خود به مدافعی عالی تبدیل شود.همچنین قدرت رهبری وی بالا است و او میتواند کاپیتان تیم خود و انگلستان نیز باشد.




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -