تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - تاکید مایکل کریک بر اهمیت تمرینات پیش فصل!
شیاطین سرخ

تاکید مایکل کریک بر اهمیت تمرینات پیش فصل!

یکشنبه 9 تیر 1392 09:11 ق.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
مایکل کریک هافبک منچستر یونایتد در را بطه با تور پیش فصلی که توسط Aon  ارائه میشود به گفتگو با سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد پرداخت.

manutd.com  :‌ در این تور ها از چه چیزی بیشتر لذت می بری؟
کریک :  هواداران ، شهر های مختلفی که می رویم ، زمانی که در کنار یکدیگر به عنوان یک تیم می گذرانیم ، شروع دوباره ی تمرینات… در هر حال به نظر این برای ما خوب است که از افکار و زندگی خود در منچستر دور می شویم و به جاهای مختلفی همچون اسیای شرقی و یا استرالیا می رویم ، سرزمین هایی که زیاد فرصت نمی شود تا از انها دیدن کرد. در این سفر ها شما میبینید باشگاه برای هوادارانش چقدر ارزش دارد چرا که هر کجا که می رویم استقبال پرشور هواداران را می بینیم.

 چه انتظاراتی از امکاناتی که در استرالیا خواهید داشت، داری؟
من مطمئن هستم که امکانات انها بسیار به امکانات ورزشی که در ایالات متحده موجود می باشد ، شبیه است . انها یک ملت ورزشی دارند و میبینید که در اکثر رشته های ورزشی به موفقیت رسیده اند. من مطمئن هستم که امکانات انجا در استاندارد بالایی قرار خواهد داشت و در انجا مردم استرالیا ورزش را بسیار جدی میگیرند . من بسیار مشتاق هستم تا به انجا برویم.

شما در گذشته نیز همراه با یونایتد به اسیا سفر کرده اید . خاطرات شما از هوادارانی که در ان قسمت از دنیا از حضور یونایتد در کشورشان لذت می بدند چیست؟
من هنوز بار نخستی را که همراه با یونایتد به اسیا سفر کردم را به خاطر می اورم و اینکه چگونه به محض رسیدن ما به فرودگاه ازدحام جمعیت فوق العاده زیاد شد. من واقعا تا ان زمان چیزی مانند ان را تجربه نکرده بودم و این به من کمک کرد تا بدانم که این باشگاه چقدر بزرگ است.

شما یک بار با پارک جی سونگ به اسیا سفر کرده بودید، به نظر شما مردم ژاپن با حضور شینجی کاگاوا چه استقبالی از شما میکنند ؟
انتظار دارم چیزی شبیه به انکه با پارک تجربه کردم اتفاق بیوفتد. شینجی در انجا فرد شناخته شده ای است و من مطمئن هستم که توجهات زیادی را به خود جلب میکند.

ما در ژاپن در ورزشگاه بین المللی یوکاهاما ، جایی که موفق به قهرمانی در جام باشگاه های جهان شدیم ، بازی خواهیم کرد . خاطرات شما از این استادیوم و زمانی که در ان بازی کردید چیست؟ وقتی که قهرمان ان تورنمنت شدید چقدر به خود افتخار میکردید؟
راجب این افتخار زیاد صحبت نمیشود ولی برای خود من افتخار بسیار بزرگی بود. در سال گذشته دیدیم که چلسی موفق به کسب این قهرمانی نشد و دیدیم که بازیکنانشان چقدر از این موضوع نا راحت شدند. برای اینکه وارد این تورنمنت شوید شما اول باید قهرمان لیگ قهرمانان قاره ی خود شوید که اکثر تیم ها قادر به این کار نیستند و سپس باید در جام باشگاه های جهان نیز  به خوبی کار کنید و به قهرمانی برسید و این یعنی که فرصت فوق العاده کمی برای این کار در اختیار دارید. من خاطرات خوشی از سفر به انجا و کار هایی که انجام داده ایم دارم.

به عنوان یک بازیکن تور پیش فصل چه کمکی به شما می کند ؟ انتظار دارید چه چیزی از تور پیش فصل کسب کنید؟
اگر تمرینات پیش فصل را به خوبی پشت سر بگذارید به شما این امکان را میدهد تا در طول یک فصل کاملا اماده باشید. و اگر شما تمرینات پیش فصل را از دست بدهید انگاه در طول یک فصل ممکن است بازی شما دچار فراز و نشیب شود. بازیکنان با یکدیگر فرق داررند بعضی ها میتوانند به سرعت بعد از تعطیلات تابستانی به شرایط بازی برگردند ولی بعضی دیگر به مدت زمان بیشتری برای این کار احتیاج دارند. این بسیار مهم است که در تمرینات پیش  فصل حضور داشته باشید چرا که احتمال بروز مصدومیت را کاهش میدهد و همچنین بازیکن را اماده میکند تا برای شروع مسابقات کاملا اماده باشد.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 9 تیر 1392 09:14 ق.ظ