تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - کلورلی : روحیه تیمی یونایتد بی نظیر است
شیاطین سرخ

کلورلی : روحیه تیمی یونایتد بی نظیر است

چهارشنبه 12 تیر 1392 09:34 ق.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
تام کلورلی در آستانه سفر تیم به تایلند برای آغاز تور پیش فصل ۲۰۱۳, به ستایش از روحیه تیمی یونایتد پرداخت.


این هافبک که بازی های ملی اخیر تیم انگلستان را برابر ایرلند جنوبی و برزیل به دلیل مصدومیت از دست داد اما انتظار می رود او برای حضور در تور پیش فصل یونایتد آمادگی جسمانی کامل خود را بیابد.

هنگامی که خبرنگار سایت رسمی باشگاه از او درباره تاثیرات مثبت این تور پرسید, تام این چنین پاسخ داد: بله, موقعیتی بی نظیر است. روحیه تیمی بازیکنان بی نظیر است و اگر تیمی بهتر از ما چنین روحیه تیمی داشته باشد, من متعجب خواهم شد. همه در باشگاه دوباره کارهایشان را آغاز می کنند و من فکر می کنم تنها چیزی که می تواند به این رویه کمک کند, تور پیش فصل باشد.

کلورلی که عملکرد خوبی در تابستان های گذشته از خود نشان داده بود, می داند که تمام بازیکنان نهایت تلاش خود را خواهند کرد تا سرمربی جدید دیوید مویز را تحت تاثیر قرار دهند.

او اظهار داشت : من تصمیم دارم امسال در تور پیش فصل چند گل بزنم. این مسئله کمک می کند تا شما به مربی نشان دهید چه کارهایی می توانید انجام دهید و همچنین طرفداران  نام شما را به خاطر بسپارند. بیشتر از هر چیز دیگری, به سفر رفتن به همراه تیم به شما کمک می کند تا با بقیه بچه های تیم احساس راحتی و صمیمیت کنید. برای چند هفته کوتاه, شما از یک بازیکن تیم ذخیره تبدیل به بازیکنی می شوید که در تیم اصلی بازی می کند و احساس راحتی بیشتری می کنید. در مقام بازیکنی جوان, به واقع به پیشرفت شما کمک شایانی می کند.

شیاطین سرخ ۶ بازی در تور پیش فصل برگزار خواهند کرد, بازی هایی در آسیا, استرالیا و سوئد و اینطور که به نظر می رسد تمام این دیدارها, بازی هایی چالشی خواهند بود.

کلورلی تاکید می کند : من فکر نمی کنم هر بازی برای باشگاه مهم قلمداد نشود. رقابت برای گرفتن پستی در تیم وجود دارد و اگر از این مسئله نیز بگذریم, بازیکنان دیگر و کادر فنی تیم از استانداردهای بالای برخوردار هستند و شما باید به طر مستمر تلاش کنید تا با آنها همخوانی پیدا کنید. هر بازی جدی گرفته می شود و شما همیشه باید تلاش کنید تا همگان را تحت تاثیر قرار دهید تا به شما فرصت دهند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -