تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - ۴ دلیل برای خرید آندرا رانوکیا!!
شیاطین سرخ

۴ دلیل برای خرید آندرا رانوکیا!!

چهارشنبه 12 تیر 1392 09:39 ق.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار نقل و انتقالات ،
آندرا رانوکیا بازیکنی است که منچستریونایتد باید او را به جمع مدافعان مرکزی تیمش اضافه کند.


این بازیکن ۲۵ ساله در حقیقت مدافعی است که طبق آماری که از او در فصل گذشته بدست آمده حتی از ریو فردیناند نیز بهتر می باشد.
شایعات زیادی درباره خرید ازکویل گارای از بنفیکا شنیده می شود اما رانوکیا بازیکن اینترمیلان ایتالیا به نظر جانشین خوبی برای تقویت پست دفاع مرکزی یونایتد می باشد.

……

نبردهای هوایی
رانوکیا در مقایسه با ریو فردیناند در فصل گذشته نبردهای هوایی بیشتری را از آن خود کرده است.
او سه اینچ بلندتر از ریو فردناند است اما نکته شگفت انگیز درباره ریو فردیناند این مسئله است که او هنوز در نبرد برای تصاحب توپ در ارتفاع شش پایی بهتر از دیگران عمل می کند.
اگر رانوکیا آمار ۳/۵ بار پیروزی در نبردهای هوایی در هر بازی را در منچستریونایتد نیز تکرار کند او به طرز شگفت انگیزی می تواند قدرت تیم را در پیروزی در نبردهای هوایی و پایین آوردن فشار وارده بر تیم در هنگام سانترهای خطرناک کمتر کند.

……

تکل زدن
رانوکیا همچنین به طور قابل ملاحظه ای میانگین تعداد تکل هایی که در هر بازی زده است بیشتر از ریو فردیناند است.
رانوکیا ۳/۷ تکل در هر بازی در فصل گذشته سری آ داشته است در حالی که ریو فردیناند در رقابت های فصل گذشته لیگ برتر ۱/۳ تکل در هر بازی زده است.
این آمار نشان می دهد که تمایلات هجومی رانوکیا بیشتر از فردیناند است، آمار دیگری صحت این مطلب را تصدیق می کند، رانوکیا ۱۱ کارت زد در فصل گذشته دریافت کرده است در حالی که ریو فردیناند تنها دو بار کارت زرد گرفته است.

……

استفاده از تله آفساید
میانگین آمار رانوکیا در گرفتن آفساید از حریفانش در هر بازی بیشتر از میانگین آمار فردیناند است.، که این حقیقت را نشان می دهد که او بازیکن بازیکن جوان تری است و بازیکنی سرعتی می باشد.
فردیناند مدافعی است که نمی تواند خط دفاعی تیم را در موقعیت های حساس طوری بچیند تا از تله آفساید استفاده کنند، زیرا او سرعت لازم برای برگشتن و شکل دادن تله آفساید را ندارد.
رانوکیا ۰/۷ از تله های آفسایدی که ترتیب داده است در هر بازی در فصل گذشته با موفقیت همراه بوده است، که این آمار به این معنی است که دیوید مویز می تواند در یونایتد به این بازیکن اطمینان کند تا در مواقع ضد حمله تیم حریف، حمله آنها را از طریق تله آفساید خنثی کند.

……

بلاک کردن شوت ها

آمار همچنین نشان می دهد که رانوکیا در زمینه بازی خوانی و قرار گرفتن در موقعیت های درست برای بلاک کردن ضربه حریف هنگامی که نمی شود تا جایی به بازیکن نزدیک شد تا توپ را از او گرفت، عملکرد بهتری از خود نشان داده است.

میانگین آمار شوت های بلاک شده در هر بازی به دست این بازیکن بالاتر از آمار ریو فردیناند در فصل گذشته است که تنها به میانگین یک بلاک مهم در هر سه بازی انجام داده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -