تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - پیروزی اندی ماری در فرگی تایم با حضور فرگوسن
شیاطین سرخ

پیروزی اندی ماری در فرگی تایم با حضور فرگوسن

پنجشنبه 13 تیر 1392 10:07 ق.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
برگزاری مسابقات تنیس ویمبلدون در بریتانیا به نظر فرصت خوبی برای وقت گذرانی در اختیار اهالی فوتبال این کشور داده است اندی ماری تنیسور بریتانیایی که دیروز برای رسیدن به مرحله ی نیمه نهایی مسابقات ویمبلدون به مصاف فرناندو ورداسکو اسپانیایی رفته بود  و در حالی که دو ست اول را به حریف خود واگذار کرده بود توانست به سختی و پس از یک مسابقه ی طولانی ورداسکو را با نتیجه ی ۳-۲ شکست دهد.
اندی ماری در این دیدار حمایت سرمربی پیشین شیاطین سرخ ، سر الکس فرگوسن ، و همچنین سرمربی تیم ملی فوتبال انگلستان ، روی هاجسون ، را به همراه داشت .
به نظر میرسد سر الکس فرگوسن یکی از طرفداران اندی ماری می باشد چرا که در سپتامبر گذشته نیز برای حمایت از اندی ماری عازم ایالات متحده شده بود.

 

اما یونایتدی ها  نماینده ی دیگری نیز در جنوب غربی لندن و در سالن برگزاری مسابقات داشتند. نمانیا ویدیچ کاپیتان باشگاه منچستر یونایتد برای حمایت از هموطن خود ،نواک جوکوویچ راهی لندن شده بود تا مسابقه ی وی برابر توماس بردیچ را از نزدیک تماشا کند که جوکوویچ توانست این مسابقه را به راحتی و با نتیجه ی ۳-۰ از حریف خود ببرد.

 

جوکوویچ پس از پایان دیدار طی مصاحبه ای از ویدیچ به خاطر حضور دلگرم کننده اش تشکر کرد. او گفت :
“او امد تا بازی من را تماشا کند . من واقعا از اینکه دیدم او به ورزشگاه امده تا از من حمایت کند واقعا خوشحال شدم.”
” در واقع این نخستین بار است که او برای تماشای مسابقات من می اید. من قبلا او را هنگام بازی برای تیم ملی دیده ام و به مدت کوتاهی با هم ملاقاتی داشته ایم. او واقعا یک ستاره برای ورزش کشورمان است.”
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: اندی ماری ، اخرین اخلار از الکس فرگوسن ،
آخرین ویرایش: - -