تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - آخرین خبرها از وضعیت رونی در منچستریونایتد
شیاطین سرخ

آخرین خبرها از وضعیت رونی در منچستریونایتد

جمعه 14 تیر 1392 01:58 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ، اخبار نقل و انتقالات ،
پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – منچستریونایتد در قبال درخواست های وین رونی در مورد دستمزد سنگین و عذرخواهی عمومی کوتاه نخواهد آمد. باشگاه معتقد است رونی با تیم قرارداد دارد و در صورتی که بخواهد تیم را ترک کند باید کتبا درخواست خروج بدهد.


به گزارش بسیاری از خبرگزاری ها بر اساس برنامه قرار بود رونی و مویس دیروز در جلسه ای وضعیت ادامه همکاری دو طرف را بررسی کنند.

به گزارش گاردین مویس علاقه ای به فروش رونی ندارد و رونی نیز منتظر است تا نظر نهایی مویس را در مورد خودش بشنود. اما دیلی میرور نوشت دیروز جلسه مورد نظر بین رونی و مویس برگزار نشده است.

در جای دیگر ایندپندنت گزارش داد در شرایطی که منچستریونایتد هنوز آماده فروش رونی نیست، مشکل تمدید قرارداد می تواند باعث فروش او شود. زیرا منچستر نمی خواهد پرداخت دستمزد ۲۵۰ هزار پوندی در هفته را ادامه دهد و می خواهد در قراردادی جدید دستمزد نجومی رونی را کاهش دهد که وین رونی موافق این کار نیست.

نشریه سان نیز در گزارشی فرضیه های جدیدی مطرح کرده است و معتقد است یونایتد هر کاری را برای نگه داشتن رونی انجام داده است ولی رونی نزد هواداران یونایتد دیگر آن بازیکن سابق نیست و احترام خود را نزد برخی از هواداران از دست داده است.

این خبرگزاری همچنین مدعی شد دیوید مویس قصد دارد آمادگی رونی را در ۵ بازی پیش فصل بررسی کند. بازی هایی که به زودی در استرالیا و شرق آسیا آغاز می شوند. آمادگی بدنی رونی همیشه مورد انتقاد فرگوسن بود و حالا مویس قصد دارد اخرین فرصت را در اختیار رونی قرار دهد تا نشان دهد شایسته دریافت این دستمزد نجومی می باشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -