تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - نویل به کادر مربیگری یونایتد اضافه شد
شیاطین سرخ

نویل به کادر مربیگری یونایتد اضافه شد

جمعه 14 تیر 1392 02:06 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
فیل نویل به منچستریونایتد بازگشت تا به عنوان مربی در کنار دیوید مویز مشغول به کار شود.


فیلیپ که ۳۶ سال دارد و در انتهای فصل گذشته پس از جدایی از اورتون از دنیای حرفه ای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۵ برای منچستریونایتد بازی می کرد و اکنون در حال گذارندن مراحل اخذ مدرک مربیگری می باشد.

.

.

پس از اعلام این خبر, دیوید مویز گفت:

من ۸ سال است که او را می شناسم و با او کار کرده ام, در آن مدت من به تعهد, توانایی او در رهبری تیم در مواقع و شغل های سخت پی بردم. به علاوه, البته که او باشگاه منچستریونایتد را به خوبی می شناسد و من فکر می کنم اضافه شدن او به کادر مربیگری خیلی باارزش خواهد بود.

فیل نویل گفت:

هنگامی که از دنیای فوتبال خداحافظی کردم, می دانستم که می خواهم که همچنان در این حیطه مشغول به کار باشم; این کاری بود که من در چندین سال گذشته خودم را برای آن آماده می کردم. بنابراین, هنگامی که دیوید مویز این فرصت را به من داد, نمی توانستم مقاومت کنم. من تمام تلاشم را هنگامی که در اورتون بازی می کردم در خدمت تیم می گذاشتم اما نمی شود پنهان کرد که قلب من همواره با باشگاه منچستریونایتد بوده و هست. من واقعا از کار کردن با دیوید مویز و کادر مربیگری او به عنوان بازیکن لذت بردم و فکر می کنم, به همراه رایان, ما می توانیم کمکی واقعی به منچستریونایتد کنیم.

.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -