تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - ویدیچ: رونی در بهترین شرایطش در 5سال اخیر است
شیاطین سرخ

ویدیچ: رونی در بهترین شرایطش در 5سال اخیر است

شنبه 15 تیر 1392 10:15 ق.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
کاپیتان شیاطین سرخ در صحبت هایی به تمجید از وین رونی پرداخته ویادآوری کرده که بازیکنان یونایتد باید توانایی هایشان را به مویس ثابت کنن.

ویدیچ: رونی در بهترین شرایطش در 5سال اخیر است
نمانیا ویدیچ کاپیتان منچستریونایتد براین باور است که وین رونی در بهترین شرایط فیزیکی اش در 5 سال اخیر است.

در هفته های اخیر و با معرفی نام دیوید مویس ، سرمربی سابق رونی در اورتون، به عنوان سرمربی جدید یونایتد گمانه زنی های فراوانی در مورد آینده این ستاره انگلیسی دراولدترافورد به گوش می رسید ولی دیوید مویس در روز جمعه اعلام کرد که رونی فروشی نیست و در این تیم می ماند.

حالا نمانیا ویدیچ در صحبت هایی اعلام کرده که رونی در اوج آمادگی است. کاپیتان شیاطین سرخ به خبرنگاران گفته:« رونی شرایط فیزیکی خوبی دارد. این بهترین شرایط فیزیکی او در 5 سال اخیر است. من بی صبرانه در انتظار بازی های او هستم. ما دیگر راجع به آینده او صحبت نخواهیم کرد.»

ویدیچ 31 ساله که از زمان پیوستنش به یونایتد 5 قهرمانی در لیگ برتر را با این تیم تجربه کرده و در فصل 3-2012 با مصدومیتی طولانی از میادین ورزشی به دور بود در ادامه اعلام کرد که واقعا خوشحال است که درکنار سایر هم تیمی هایش به تمرین می پردازد.

ویدیچ ادامه داد:« بازیکنان درحال افزایش تلاشهایشان هستند. دیوید در لیگ برتر کار کرده و بازیکنان یونایتد را می شناسد ولی بازیکنان باید توانایی هایشان را به او ثابت کنند. تو در منچستریونایتد بازی می کنی و همیشه فشار زیادی روی بازیکنان است. پس باید به شدت تلاش کنی و به سرمربی تیم کمک کنی تا به آنچه می خواهد برسد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -