تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - پاسخ «بله» تیاگوبه یونایتد
شیاطین سرخ

پاسخ «بله» تیاگوبه یونایتد

شنبه 15 تیر 1392 04:30 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ، اخبار نقل و انتقالات ،
بعد از توافقات کلی، حالا همه منتظر حل اختلافات جزئی هستن.

پاسخ «بله» تیاگوبه یونایتد
تیاگو الکانتارا، بازیکن جوان وبرزیلی الاصل باشگاه بارسلونا فصل اینده پیراهن منچستریونایتد را برتن خواهد کرد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، این بازیکن جوان تصمیمش را گرفته و بعد از توافق برسر جزئیات موجود، تا چند روز دیگر به اولدتفارود نقل مکان خواهد کرد.

گویا تیاگو عزم خود را جزم کرده تا فوتبالش را در لیگ برتر و درمنچستریونایتد دنبال کند و قراردادی 5 ساله را با این تیم به امضا خواهد رساند.البته قبل از امضای این قرارداد، باید توافقات نهایی برسرجزئیات میان تیاگو و سران یونایتد حاصل شود و البته سران دو باشگاه بارسلونا و منچستریونایتد هم باید برسر رقم انتقالی این بازیکن برزیلی الاصل به باشگاه انگلیسی توافق کنند.

این انتقال درحالی در آستانه انجام است که تیاگو در روز 26 ژوئن سال 2011 قراردادش با بارسا را تا سال 2015 تمدید کرد وبا وجودی که مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگام او 90 میلیون یورو درج شده بود، اما دراین قرارداد یادآوری شده که این بند تنها درصورتی فعال می شود که او در 60% از بازیهای فصل گذشته تیمش به میدان رفته باشد و درغیر این صورت می تواند با 18 میلیون یورو از این تیم جدا شود.

اما حالا باید منتظر ماند تاسران دو باشگاه باهم دیدار کنند و در صورتی که توافق نهایی میان آنها به دست نیاید، ممکن است تیاگو دربارسا نماند و به دنبال تیم دیگری برای خودش باشد وحتی ممکن است به بایرن گواردیولا برود.

درحال حاضر خود او تمایل زیادی دارد تا به لیگ برتر برود و با دیوید مویس، سرمربی یونایتد هم صحبت کرده.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: انتقال تیگو به منچستریونایتد ،
آخرین ویرایش: - -