تبلیغات
آخرین اخبار منچستر یونایتد - کاگاوا از بازگشت به تمرینات هیجان زده است
شیاطین سرخ

کاگاوا از بازگشت به تمرینات هیجان زده است

دوشنبه 17 تیر 1392 07:10 ب.ظ

نویسنده : میلاد هرناندز
ارسال شده در: اخبار بازیکنان و مربیان ،
 شینجی کاگاوا, پس از پشت سرگذاشتن اولین فصل حضورش در منچستریونایتد و ثابت کردن توانایی های خود نشان داد که می تواند تاثیر بزرگی بر روی تیم بگذارد, و انتظارات را درباره عملکرد فردی خود بالا برد, خود شینجی نیز انتظار دارد در فصل آینده عملکرد درخشانی داشته باشد.


کاگاوا علی رغم موفقیتی که با یورگن کلوپ کسب کرده بود , از باشگاه سابق خود بورسیا دورتموند جایی که او در آنجا کاملا جا افتاده بود و نقش کلیدی در تیم داشت, جدا شد و با هدف به چالش کشیدن خود در باشگاهی بزرگتر به یونایتد ملحق شد. او احساس می کند, که این حرکت او به طور یقین یک چالش بوده است.

.

.

او در مصاحبه ای در آخرین شماره نشریه اینساید یونایتد گفت : قهرمانی با یونایتد احساس بی نظیری بود و به شخصه برای من سومین جامی بود که پشت سر هم کسب کردم. اما من احساس می کنم هنوز کارهایی را باید انجام دهم. می توانم بگویم که ۵۰ درصد از عملکردم رضایت دارم و به همان میزان از عملکرد خودم ناراضی هستم.

من می خواهم سال به سال بازیکن بهتری شوم. من از خودم انتظارات بسیاری دارم. امیدوارم پویایی, سبک و حضور بیشتری در تیم داشته باشم.

دیوید مویز سرمربی شیاطین سرخ تایید کرد که کاگاوا به همراه هم تیمی های خود  در بازی های یونایتد در ژاپن در تور پیش فصل ۲۰۱۳ AON شرکت خواهد کرد. این مهاجم متولد کوب از هم اکنون تمرکز خود را بر روی کارهایی که باید انجام شود گذاشته است تا دومین فصل حضورش با یونایتد در رقابت های لیگ برتر انگلستان موفقیت آمیز باشد: “سخت کوشی!”

او در ادامه گفت : من فکر می کنم شرکت کردن در تمام تمرین ها و مسابقات عامل بسیار مهمی است. شما تنها باید به تمرین کردن ادامه دهید. اما شما همچنین باید اراده قوی داشته باشید. این مسئله عامل کلیدی برای بازی کردن در کشوری خارجی به ویژه برای من که در اروپا بازی می کنم.

مهم است که مثبت بیاندیشیم و با جدیت به تلاش خود ادامه دهیم, این چنین تصور کنید که حتی اگر اوضاع به نفع شما هم نباشد, شما موفق هستید.

شما باید به خودتان ایمان داشته باشید. اگر این چنین فکر نکنید, اتفاقات هم در میدان و هم در بیرون از زمین مسابقه خوب پیش نمی رود و شما نمی توانید از این مسئله لذت ببرید. مثبت فکر کردن و به خود باور داشتن, عوامل مهمی هستند, نه تنها در فوتبال بلکه همچنین در پیشرفت شخصیت یک فرد.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: اخرین اخبار از منچستریونایتد ،
آخرین ویرایش: - -